Henkilöstö

Tuotanto

Risto Huhtakangas
Tehdaspäällikkö
Puh. 044 7844 219
risto.huhtakangas@pihlapro.fi

Terhi Tervo
Laatu- ja ympäristövastaava, työsuojelupäällikkö
Puh. 044 7844 230
terhi.tervo@pihlapro.fi

Lähettämö

Veli-Pekka Korpela
Puh. 020 7769 296
Puh. 044 7844 296
veli-pekka.korpela@pihlapro.fi

Laatu- ja jälkimarkkinointi

Matti Löytynoja
Jälkimarkkinointivastaava
Puh. 044 784 4226
matti.loytynoja@pihlapro.fi

Tuotannonsuunnittelu

Juha Tyyskä
Suunnitteluinsinööri
Puh. 040 7216 338
juha.tyyska@pihlapro.fi

Jaana Blomqvist
Suunnitteluassistentti
Puh. 044 724 8502
jaana.blomqvist@pihlapro.fi

Hankinta

Pekka Kiviniemi
Hankintapäällikkö
Puh. 040 1327 730
pekka.kiviniemi@pihla.fi

Taloushallinto

Sari Pollari
Taloussihteeri, ostoreskontra
Puh. 044 7844 215
sari.pollari@pihla.fi

Muut yhteystiedot

Hannu Koskela
Tekninen tuotepäällikkö
Puh. 044 7844 204
hannu.koskela@pihla.fi

Joni Nissilä
Suunnitteluinsinööri, atk, tietoliikenneyhteydet
Puh. 044 7844 298
joni.nissila@pihlapro.fi