Yhteystiedot

Tehdas

Teollisuustie 2
69150 Eskola
Puhelin 0800 176 911
Sähköposti info@pihla.fi

Muut yhteystiedot

Laskutus

Inwido Finland Oy
300111
PL 4000
00019 SSC

Verkkolaskuosoitteemme on:  TE003718826249
Operaattorimme on Tietoenator Oyj

Myynti

Etelä-Suomen aluekonttori

Äyritie 22
01510 Vantaa

Harry Wessman

projektipäällikkö
Puh. 0400 986 658
harry.wessman@inwido.fi

Iiris Mutka

projektipäällikkö
Puh. 050 3443 781
iiris.mutka@inwido.fi

Länsi-Suomen aluekonttori

Viinikankatu 45
33800 Tampere

Ilari Vuorinen

projektipäällikkö
Puh. 040 508 3881
ilari.vuorinen@inwido.fi

Timo Yli-Perttala

projektipäällikkö
Puh. 044 762 8285
timo.yli-perttala@inwido.fi

Keski-Suomen aluekonttori/ tehdas

Teollisuustie 2
69150 Eskola

Mikko Niemi

projektipäällikkö
Puh. 044 7844 213
mikko.niemi@inwido.fi

Pirjo Merentuuli

projektipäällikkö
Puh. 044 7844 201
pirjo.merentuuli@inwido.fi

Tuulia Mikkola

projektipäällikkö, vienti
Puh. 040 5083 557
tuulia.mikkola@inwido.fi

Itä-Suomen aluekonttori

Kuitukatu 4
48900 Kotka

Markku Kellola

projektipäällikkö
Puh. 040 5044 440
markku.kellola@inwido.fi

Pohjois-Suomen aluekonttori

Idealinja 13
90410 Oulu

Hannu Ikäheimo

projektipäällikkö
Puh. 040 5060 260
hannu.ikaheimo@inwido.fi

Juha Laurila

projektipäällikkö
Puh. 044 421 5095
juha.laurila@inwido.fi

Neuvonta ja reklamaatioiden käsittely

Paavo Haanpää

jälkimarkkinointivastaava
Äyritie 22
01510 Vantaa
Puh. 040 1405 900
paavo.haanpaa@inwido.fi

Matti Löytynoja

jälkimarkkinointivastaava
Teollisuustie 2
69150 Eskola

Puh. 044 7844 226
matti.loytynoja@inwido.fi

Asennus

Seppo Viljanen

työpäällikkö
Viinikankatu 45
33800 Tampere

Puh. 040 1862 120
seppo.viljanen@inwido.fi

Mediatiedotteet

Tiedotteet ja kuvamateriaali lehdistölle

 





Valmistamme ikkunoita ja ovia rakennusliikkeiden ja alan ammattilaisten käyttöön. Vuosikymmenten kokemus on kartuttanut tietotaitomme ja osaamisemme sellaiselle tasolle, että voimme ylpeänä sanoa olevamme asiakkaidemme paras luottokumppani. Ymmärrämme asiakkaidemme liiketoiminnan lainalaisuudet paremmin kuin kukaan muu.


Pihla
Äyritie 16, 01510 Vantaa
Puh. 0800 176 911
info@pihla.fi